sisal.jpg(6 kb)

přesně :                    

DC Knajp Riders Letovice    -   I.A liga Brno

DATUM AKTUALIZACE:                


 


Od sezony 2002/2003 přestoupil do Knajp Riders Letovice "MLHA" Pavel Dvořáček z rozpadlého družstva Dráčci Deštná a Petr Novotný. Výsledky hráčů na stránkách JMOŠS v hodnocení jednotlivce.


Kapitán: 


Češka Leopold - polda 

Hráči:


Vyšehrad Radek - wagón 
Kulhavý Radim - jimm 
Matuška Pavel - mates 
Dvořáček Pavel - mlha 
Petr Novotný - učitel 




  Legy Body JMOŠS
   Hráč   Odehrané     Vyhrané     Možné     Vyhrané    Koef. HJ       Pořadí     
    Kulhavý Radim 103 82 49 45 4,68 1
    Dvořáček Pavel 61 45 31 25 4,29 3
    Vyšehrad Radek 92 63 63 47 4,03 5
    Petr Novotný 18 14 12 9 3,63 14
    Češka Leopold 88 48 59 38 3,42 19
    Matuška Pavel 19 11 9 5 3,18 26



 


  Výsledky v Poháru družstev JMOŠS:


základní část:

  venku doma
 kolo    Team    Body       Legy       Body       Legy   
1    volný los         
2    DC Kolečko Brno "C"      6:5 15:14 kontumace
3    DC WAGNER Kuřim   kontumace 9:2 19:5
4    DC Rozdrojovice  4:7 10:16 6:5 15:14


 baráž o 3. postupové místo venku doma
 kolo    Team    Body       Legy       Body       Legy   
5   ŠK Zámečníci   8:3 17:8 8:3 18:9



finále:

  venku doma
 kolo    Team    Body       Legy       Body       Legy   
1   DC Frogs Žabčice          



 

  Tabulka všech našich zápasů proti soupeřům z   I. A ligy BRNO , ve formě:       Knajp Riders Letovice   -  soupeř



  1.kolo 2.kolo
kolo    Team   Datum     Body     Legy     Datum    Body       Legy     
1     DC Hurricane Adamov 16.9. 2002 6:5 16:11 26.1. 2003 10:1 21:6
2     DC Darts Shop-Monte Bů 22.9. 2002 6:5 15:12 2.2. 2003 8:3 18:10
3     DC Rychlé šipky Bosonohy 29.9. 2002 10:1 20:4 9.2. 2003  10:1 21:4
4     DC Silt Letovice 6.10. 2002 7:4 17:10 23.2. 2003 6:5 15:14
5     Samson A 13.10. 2002 9:2 19:6 2.3. 2003 9:2 19:5
6     ŠK Popovice 20.10. 2002 10:1 21:3 9.3. 2003 10:1 20:3
7     Darts Club Křepice 3.11. 2002 8:3 17:9 23.3. 2003 7:4 17:11
8     LAGUNA Boskovice 10.11. 2002 9:2 19:7 6.4. 2003    
9     DC STUDNA/Ř/ BLANSKO 17.11. 2002 6:5 14:12 13.4. 2003     
10     DC "SEDLO KOLEČKO ŠEJKR" 24.11. 2002 8:3 16:9 20.4. 2003    
11     ŠK BILLIARD CLUB KAFEE "B" 1.12. 2002 5:6 13:14 4.5. 2003    
12     Strmeň Kohoutovice 15.12. 2002 10:1 20:5 11.5. 2003    
13     DC DRAK Brno 22.12. 2002 8:3 17:7 25.5. 2003