MR jednotlivců - muži                                


poř. Jméno klubová příslušnost
     
1 Hoffman Martin DC Podlesáci
2 Rejent Jakub ŠK U hasiče
3 Benischko Roman DC Saker Hulín A
3 Tippl Jiří DXT J. Hradec
5 Hlaváček Jan ZČOŠS
5 Tomášek Marcel ŠK Stará koruna - Beach boys
5 Bauer Pavel Colins ČB
5 Záruba Daniel Jordán Dětenice
9 Valenta Miloš SK Maxima ČK
9 Pekárna Pavel ŠK Stará koruna - Beach boys
9 Hampl Petr DC Aligators
9 Jeníček Jiří DC Letná
9 Brzobohatý Zdeněk Esotronik Medvědi B Žatec
9 Vaňásek Jaroslav SK Maxima ČK
9 Pešout Jiří Ježek Chomutov
9 Maslák Vratislav ZČOŠS
17 Procházka Jaroslav ml. DC TDK II.
17 Hradecký David Mexiko A Chomutov
17 Tretera Ivo JMOŠS
17 Slepička Petr ŠK U hasiče
17 Perník Jan SK Maxima ČK
17 Turinský Petr Laser A ČB
17 Janda Zdeněk Las Tabas TA
17 Dbalý Petr DC Hvězda
17 Krejčiřík Jiří BLUE FROGS PT
17 John Pavel SK Maxima ČK
17 Polach Marek Discovery Team FM
17 Šavlík Stanislav ŠK St. Koruna - Parchants
17 Kapucián Martin DC Sever Týniště nad Orlicí
17 Havlíček Michael AŠK Cíl
17 Macho Ladislav BEER SHARKS
17 Učík Jiří DC Sever Týniště nad Orlicí
33 Kotásek Tomáš DC Saker Hulín A
33 Čujdík Štefan Tequila Eagles B Karviná
33 Abadžiev Richard DC Černý Tulipán
33 Šmrha Jan ŠK Stará koruna - Parchants
33 Stuchlík Jan DC Letná
33 Genik Michal The Badgers Kostelec nad O.
33 Marek Michal The Badgers Kostelec nad O.
33 Ledvinka Zbyněk ŠK U hasiče
33 Kysela Roman ŠK Stará koruna - Beach boys
33 Polák Jiří DC Buldog Brno C
33 Weinhauer Zdeněk Esotronik Medvědi A Žatec
33 Jirkal Pavel DC Letná
33 Fránek Jiří DC Saker Hulín A
33 Kyndl Tomáš Barbaři Vysoké Mýto A
33 Witala Michal Coffin 1999 A Havířov
33 Maryšler Roman DC Buldog Brno
33 Kodera Pavel Fraja Team
33 Rouč Petr DC Kyklopáci
33 Kalous Petr DC Rybička
33 Bednařík Jaromír DC Saker Hulín A
33 Němec Milan DC Staving "A" FM
33 Míka Milan ZČOŠS
33 Vydřihost František SD Top Citrus
33 Ženíšek Jaroslav POŠS
33 Bánský Martin DC LUDENS TA
33 Černý Václav AŠK Velký Borek Ferneťáci
33 Maryška Jan DC Jumpa
33 Lukáč Roman DC Podlesáci A
33 Marinov Michal Saila KŠK
33 Fiža Zdeněk Hospoda Otín
33 Křepelka Čestmír DXT J. Hradec
33 Bartůněk Petr Piráti "B" Podletná
65 Petrov Martin DC Benjamin
65 Novák Petr Bombarder Střelná
65 Kolář Pavel Coffin 1999 B Havířov
65 Krejza Drahoslav Skauti Račice
65 Slabý Erik ŠK U hasiče
65 Mareš Roman Smrtky Litomyšl
65 Šabata Jiří DC Sever Týniště nad Orlicí
65 Simandl Roman DC Nikde
65 Písařovič Petr DC Al Capone
65 Soukup František STS Chvojkovice Brod
65 Heinc Patrik Legie zkázy
65 Kaláb Zdeněk Náhoďáci JH
65 Novotný Petr DC Kněžmost G.W.Zlatá křídla
65 Kratina Zdeněk Gama Peach Louny
65 Čábelka Jan ŠK Kamenice
65 Chuchel Jiří Beseda A Lovosice
65 Tomášek Pavel Barbaři Vysoké Mýto B
65 Votava Martin DC Bonus Bendovka
65 Tichý Petr SČOŠS
65 Krupička Václav Barbaři Vysoké Mýto A
65 Šťovíček Ivan DC Zákeřňáci
65 Novotný Radek ZČOŠS
65 Novák Jan 1. DC Poděbrady A
65 Záhora Jaroslav DCTDK II.
65 Valnoha Karel 1. DC Poděbrady A
65 Bogocz Jan DC Buldok Čepaník "B" Václavovice
65 Sigmund Oldřich NOVEX I.
65 Dlask Miloslav 1. DC Poděbrady A
65 Holuša Martin Pohodapes
65 Herman Karel VČOŠS
65 Vilím Pavel DT Eden "A" Karviná
65 Hrdina Jiří ŠK U hasiče B
65 Bakalík Miroslav Tequila Eagles "B" Karviná
65 Přikryl Jan DC Qýčepu B
65 Danko Valerij DC "Výsost" Vysočany
65 Moser Michal Laser "A" ČB
65 Buňata Václav ml. Mexiko "A" Chomutov
65 Mareš Jan ATK Praha
65 Kolenský Miroslav ŠK Mechové Přerov n/L"A"
65 Vácha Martin Byťák Team "B" Havířov
65 Marek Jakub VČOŠS
65 Hrubý Martin DC Benjamin
65 Kopecký Robert ŠK Stará koruna - Beach boys
65 Dvořák Petr COLINS ČB
65 Hájek Zdeněk M Club Bohušovice
65 Paukert Jan Dartagnan Club Praha
65 Dušek Petr DC Bonus Bendovka
65 Kocourek Aleš DC Podlesáci A
65 Kučera Lukáš Zlej sen Mělník
65 Kovařík Radek DC Qýčepu B
65 Benedík Alois Paradiese Team "A" Mor. Písek
65 Šulc Václav Klikaři "A" Litvínov
65 Souček Jiří ŠK Panapr Praha
65 Valčík Zdeněk Vojkovská horká "A"
65 Touš Petr Mirotice "A"
65 Novotný Zdeněk Otupělé hroty
65 Ševčík Radek Piráti "A" Podletná
65 Antropius Milan Gama Peach Louny
65 Janata Tomáš Barberovy Wjecy Milovice
65 Kratochvíl Jiří DXT J. Hradec
65 Mazura Vratislav DC Buldog Titanic Uh. Hradiště
65 Hrubý Daniel ATK Praha
65 Benedík Marian NOVEX IV.
65 Bezvoda Jan ŠK Zámečníci
129 Kadlec Martin Esotronik Medvědi A Žatec
129 Dufek Pavel POŠS
129 Mokoš Milan Samota A Újezdeček
129 Solařík David DC Staving B FM
129 Jůna Josef DC Al Capone
129 Kolomazník Milan ŠK Stará koruna - Beach boys
129 Petrlík Petr Gama Peach Louny
129 Kudrna František ATK Praha
129 Hochman Martin DC Buldog Brno
129 Jelínek Vlastimil DC Sklep Mělník
129 Kolínský Albert Dartagnan Club Praha
129 Kopecký Libor Barbaři Vysoké Mýto B
129 Holubec Petr Coffin 1999 B Havířov
129 Novák Petr DC Veselí A
129 Černý Jiří POŠS
129 Kindl Stanislav POŠS
129 Malý Lubomír POŠS
129 Rydval Michal POŠS
129 Lochman Václav POŠS
129 Lachman Pavel POŠS
129 Drn Roman DC Qýčepu
129 Paroubek Jan STS Chvojkovice Brod
129 Karel Miloslav ŠK U hasiče
129 Dani Roman ŠK U hasiče
129 Bukač Viktor DC Infarkt
129 Vodička Petr ŠK Drak
129 Křeček Roman DC Infarkt
129 Zázvorka Bedřich Mexiko A Chomutov
129 Amort Michal DC Jumpa
129 Daněk Václav DC Podlesáci
129 Lacina Zdeněk Kafky Senátors A Jirkov
129 Jelínek Jan U Mamuta A Chomutov
129 Pauzr Jiří Black Horse A Litoměřice
129 Hutník Pavol DC Černý tulipán
129 Kříž Miroslav Bombarder Střelná
129 Janeček Stanislav DC 1.PSKN
129 Viščák Marek DC Infarkt
129 Knotek Tomáš AŠK Cíl
129 Melíšek Michal DC Jumpa
129 Šimáček František Pikus "G" Team
129 Rousek Jaroslav DC Agonie Blankyt "A"
129 Mařík Luboš ŠK Figury
129 Zeman Martin The Badgers Kostelec nad Ohří
129 Klekar Vladimír ŠK Panapr Praha
129 Vilímek Dušan DC Sebranka "99"
129 Peňáz Boris NOVEX II.
129 Šebor Jan 1. DC Poděbrady B
129 Kolář Martin DC Benjamin
129 Shíbal Petr Legie zkázy
129 Markovič Roman Tequila Eagles "B" Karviná
129 Fontána Petr BEER SHARKS
129 Hochman Pavel sen. DC Býčí oko Plzeň
129 Satinský Aleš Coffin 1999 A Havířov
129 Kralovanský Tomáš Coffin 1999 "C" Havířov
129 Šlechta Eugen ŠK Figury
129 Regner Tomáš Piráti z Ruprechtic "B" Liberec
129 Gerevič Vladimír Drink Team Světice
129 Sosna Dalibor Tequila Eagles "A" Karviná
129 Pastrňák Rostislav Sršni Orlová
129 Vaňák Martin Black Death ČB
129 Šimek Luděk M Club Bohušovice
129 Lacina Jiří Kafky Senátors A Jirkov
129 Markovič Peter Tequila Eagles "A" Karviná
129 Horák Zdeněk DC Zákeřňáci
129 Louma Petr DC LUDENS TA
129 Benda Jan POŠS
129 Šamberger Roman DC Kryplos
129 Čala Martin Slunce Sobědruhy
129 Buňata Václav st. Mexiko A Chomutov
129 Týr Zdeněk Mexiko "B" Plecháč Chomutov
129 Červinka Tomáš DC Qýčepu B
129 Bradáč Marek Draci Chomutov
129 Holý Miloš Nicol Černčice
129 Růžička Jan Kafky Senátors C Jirkov
129 Tichý Milan ŠK U hasiše A
129 Syrový Tomáš DC LUDENS TA
129 Srbecký Karel ŠK Plzeňka
129 Bil Tomáš SK Slunko Karviná
129 Weinfurtner Michal ŠK Figury
129 Nováček Václav Black Death ČB
129 Klouda Josef Barberovy Wjecy Milovice
129 Beňka Martin Slunce Sobědruhy
129 Hrabčík Michal NOVEX Mor. Písek
129 Kádner Antonín Fraja Team A
129 Vejmola Vladimír ml. ZOO "A" Lahošť
129 Malinovský Zdeněk ŠK Drak D
129 Staněk Jan Tygři Teplice
129 Kůrka Jiří Mirotice A
129 Füllsack_David DC Jumpa
129 Pašta Petr The Badgers Kostelec nad Ohří
129 Růžička Martin DC Benjamin
129 Kytka Aleš DC Hvězda
129 Šerc Jaroslav Vyprahlo Čáslavka
129 Kelers František DC Benjamin
129 Sejrek Jiří ŠK Kamenice
129 Bártek Zdeněk Vojkovská horká "A"
129 Pražák Tomáš Blind Players Dolní Dobrouč
129 Maštalíř Leoš DC Rybička
129 Baťha Petr Kafky Senátors "C" Jirkov
129 Bali Michal Hospoda Otín
129 Stolina Petr DC LUDENS TA
129 Vávra Jiří Black Death ČB
129 Fořt Jiří Mirotice A
129 Šulc Petr DC Zákeřňáci
129 Velacko Jaroslav Šípková Růženka "A" Chomutov
129 Zýka Jan VSPJ Pašáci Božkov
129 Šrámek Jaroslav DCTDK III.
129 Paikert Michal AŠK Cíl
129 Dvořák Jan SK Maxima ČK
129 Menšík Radek Dartagnan club Praha
129 Nýdr Jiří Beseda "A" Lovosice
129 Hudík Zdeněk DC Benjamin
129 Sojka Martin Totfor Team FM
129 Vostrý Jiří st. Šípková Růženka "B" Chomutov
129 Bali Ondřej DXT J. Hradec
129 Hovorka Luděk DC Hvězda
129 Dobruský Jiří Esotronik Medvědi "B" Žatec
129 Vondrák Tomáš Mirotice B
129 Pokorný Petr Mirotice A
129 Slovák Čestmír ZČOŠS
129 Kysel František COLINS ČB
129 Izakovič Petr Coffin 1999"A" Havířov
129 Brož Petr Monty Plzeň
129 Šáfr Vladimír PETA A Tábor
129 Bárta Josef AC Moskyt 1
129 Kolář Ondřej Las Tabas TA
129 Větrovský Stanislav ŠK St. Koruna - Parchants
129 Novotný František ZČOŠS
257 Fořt Tomáš Mirotice B
257 Prokopius Lukáš Mirotice B
257 Wurm Aleš DC 180 Chemik Polabec B
257 Smejkal Vojtěch AC Moskyt 1
257 Pokorný Ladislav V Pivnici Lovosice
257 Vodrážka Karel ŠK Drak C
257 Andres Martin DC Letná A
257 Rydval Jindřich DC Čako Devils
257 Valko Zdeněk Citroen Tepdarts Dubí
257 Bouška Petr Las Tabas TA
257 Ditrich Stanislav DC Bonus Bendlovka
257 Vedral Dan ŠK Figury
257 Tomek Petr NOVEX II.
257 Rohlík Milan DC Pub Toys - Tašovice
257 Kodoň Zdeněk DC Rybička
257 Klempár Ctibor The Badgers Kostelec nad Ohří
257 Závodník Jindřich DC Bulldog Brno
257 Valenčák Jan FJ Sokol
257 Szabo Ladislav Jordan Detenice
257 Veselý Karel DC Benjamin
257 Marek Luboš Tři mosty Ústí a. Orlicí
257 Maruna Ján ZČOŠS
257 Nechoďdomů Aleš BLUE FROGS PT
257 Evják Vladimír DC Bráši "C"
257 Čapek Jiří DC Sklep Mělník
257 Bachár Miloslav Vydle Jirkov
257 Novotný Petr VČOŠS
257 Ventura Jiří Auto Vemo cz
257 Lohonka Petr Black Death ČB
257 Dostál Michal ŠK Zámečníci
257 Pavlíček Marek BLUE FROGS PT
257 Ševčík Jiří SK Slunko Karviná
257 Philipp Lukáš DC Jumpa
257 Novotný Michal Otupělé hroty
257 Poula Luděk DC LUDENS TA
257 Řezáč Karel Monty Plzeň
257 Vorovka Roman DC Jumpa
257 Kovařík Oldřich Mirotice A
257 Tománek Pavel Stars JH
257 Hanuš Erik ATK Praha
257 Walica Rostislav Vojkovská horká "B"
257 Straka František Mirotice A
257 Morštain Radek Bombardér Střelná
257 Fridrich Petr ATK Praha
257 Pejchal Bohumír DC Bažina 4077
257 Šimík Alexandr DC Jumpa
257 Pospíchal Tomáš DC Pub Toys - Tašovice
257 Pecinovský Martin DC "Výsost" Vysočany
257 Hroza Andrej Piráti "A" Podletná
257 Dědeček Stanislav DC Sebranka "99"
257 Mikuš Pavel Brooklyn A Havířov
257 Kúdela Jiří Jager Team Blatno
257 Krob Jiří ŠK Dobráci
257 Korous Tomáš Ježek Chomutov
257 Skupin Martin Coffin 1999"B" Havířov
257 Zedníček Roman DC Buldog Titanic UH
257 Štipl Jiří Hospoda Otín
257 Janík Eduard Tequila Eagles "A" Karviná
257 Bezvoda Jiří ŠK Zámečníci