Republikový žebříček muži

Pořadí   Jméno Team     Body     
1   Kadlec Martin Esotronik Medvědi "A" Žatec 172
2   Valenta Miloš SK Maxima ČK 114
3   Benischko Roman DC Saker Hulín "A" 101
4   Tretera Ivo DC HORNETS Adamov 100
5   Janda Zdeněk Las Tabas TA 95
6   Hoffman Martin D.C.Podlesáci A 89
7   Ledvinka Zbyněk Š.K.U hasiče A 67
8   Hlaváček Jan ZČOŠS 59
9   Kysela Roman ŠK St. Koruna - Beach boys 49
10   Procházka Jaroslav m D.C.T.D.K.II. 48
.   Petrov Martin D.C.Benjamin 48
12   Kotásek Tomáš DC Saker Hulín "A" 43
13   Hradecký David Mexiko "A" Chomutov 41
14   Pekárna Pavel ŠK St. Koruna - Beach boys 40
15   Jeníček Jiří D.C.Letná A 38
16   Macho Ladislav BEER SHARKS 36
17   Novák Petr Bombarder Střelná 35
.   Perník Jan SK Maxima ČK 35
19   Záruba Dan Jordán Team 32
20   Abadžiev Richard DC Černý Tulipán 29
21   Rejent Jakub Š.K.U hasiče A 27
22   Turinský Petr Laser A ČB 26
.   Čujdík Štefan Vojkovská horká "A" 26
24   Dufek Pavel D.C.Agonie Blankyt A 24
25   Hampl Petr Esotronik Medvědi "A" Žatec 22
26   Cháb Josef Tepdarts Dubáci Teplice 19
.   Weinhauer Zdeněk Esotronik Medvědi "A" Žatec 19
28   Šmrha Jan ŠK St. Koruna - Parchants 18
.   Slepička Petr Š.K.U hasiče A 18
.   Stuchlík Jan D.C.Letná A 18
31   Šíma Petr Mexiko "A" Chomutov 17
.   Tippl Jiří DXT VL J.Hradec 17
33   Jůna Josef DC Al Capone 16
34   Mokoš Milan Bombarder Střelná 14
35   Přibyl Pavel DC Kolečko A 13
36   Marek Michal The Badgers Kostelec nad O. 12
.   Solařík David D.C.Kyklopáci C 12
38   Novotný František ZČOŠS 11
.   Strauss Josef DP-Růžek 11
.   Jirkal Pavel D.C.Letná A 11
.   Vaňásek Jaroslav SK Maxima ČK 11
.   Witala Michal Coffin 1999 "A" Havírov 11
43   Slabý Erik Š.K.U hasiče A 10
.   Hradský Pavel Sgt.Pepik s Band 10
.   Krejza Drahoslav Skauti Račice 10
.   Škůrek Zdeněk Laser A ČB 10
.   Polach Marek Discovery Team FM 10
48   Genik Michal The Badgers Kostelec nad O. 9
.   Pražák Tomáš D.C.Letná A 9
.   Hybner Oldřich DC Kadaň "A" 9
.   John Pavel SK Maxima ČK 9
.   Fránek Jiří DC Saker Hulín "A" 9
53   Hudík Zdeněk D.C.Benjamin 8
.   Lacina Zdeněk Kafky Senátors "A" Jirkov 8
55   Tomášek Marcel ŠK St. Koruna - Beach boys 7
.   Pavičevič Dimitrije Sgt.Pepik s Band 7
.   Raichl Vlastislav Formani Duchcov 7
.   Hájek Zdeněk M Club Bohušovice 7
.   Křepelka Čestmír DXT VL J.Hradec 7
.   Holubec Petr Coffin 1999 "A" Havírov 7
.   Marinov Michal DC Saker Hulín "A" 7
.   Réda Martin DC HORNETS Adamov 7
63   Menšík Radek Dartagnan club Praha 6
.   Schulz Radek D.C.Agonie Blankyt A 6
.   Šerc Jaroslav Vyprahlo Teplice 6
.   Touš Petr Mirotice A 6
.   Bednařík Jaromír DC Saker Hulín "A" 6
68   Jedlička Václav F.J. Sokol AŠKK Vejprnice "A" 5
.   Kolomazník Milan ŠK St. Koruna - Beach boys 5
.   Kodera Pavel Fraja Team A 5
.   Rouč Petr D.C.Kyklopáci A 5
.   Šťovíček Ivan D.C.Zákeřňáci 5
.   Bürger Jan Mendosino Joint 902 10 5
.   Lukáč Roman D.C.Podlesáci A 5
.   Petrlík Petr Gama Peach "A" Louny 5
.   Kalaš Lukáš Pitbull Bažiny "B" Hrádek n.N 5
.   Čapek Jan Excalibur "C"Condors Liberec 5
.   Mahút Dušan Esotronik Medvědi "A" Žatec 5
.   Bouška Petr Las Tabas TA 5
.   Šimoník Petr ŠK Beseda Hodonín 5
.   Kulhavý Radim Knajp Riders Letovice 5
.   Páviš Kamil ŠK Přibice A 5
.   Švec Libor ŠK Přibice A 5
.   Mrva Aleš DC HORNETS Adamov 5
.   Ing.Dudík Milan DC HORNETS Adamov 5
86   Čermák David DC 007 Doudlevce 4
.   Šabata Jiří DC Sever Týniště nad Orlicí 4
.   Marek Luboš Tři mosty Ústí nad Orlicí 4
.   Mareš Jan Mendosino Joint 902 10 4
.   Rousek Jaroslav D.C.Agonie Blankyt A 4
.   Kubeš Rubolf Dartagnan club Praha 4
.   Císařovský Tomáš Š.K.Drak A 4
.   Valek Daniel Kréta Team 4
.   Dědeček Stanislav D.C.Sebranka 99 4
.   Tichý Petr Š.K.U hasiče A 4
.   Kudrna František ATK Praha 4
.   Valenta Petr Formani Duchcov 4
.   Beránek Miroslav Šipková Růženka "B" Chomutov 4
.   Mihálik Pavel Letka A Řečice 4
.   Kolář Pavel Coffin 1999 "B" Havírov 4
.   Mlejnek Edvard Mlejnkovi svišti 4
.   Kudr Michal DC Kolečko A 4
.   Polák Jiří DC Bulldog Brno "C" 4
.   Kamenický Richard Darts shop a club Team "A" 4
105   Krtička Luboš ŠK St. Koruna - Cobra 3
.   Simandl Roman ŠK St. Koruna - Parchants 3
.   Zýka Jan 1. VSPJ Pašáci Božkov 3
.   Šavlík Stanislav ŠK St. Koruna - Parchants 3
.   Týml Václav ŠK St. Koruna - Parchants 3
.   Novotný Petr ŠK Kocanda Zálší 3
.   Marek Jakub Východočeský svaz 3
.   Klempár Ctibor The Badgers Kostelec nad O. 3
.   Vlček Petr DC Sever Týniště nad Orlicí 3
.   Mareš Roman Kocanda Zálší B 3
.   Bažant Petr starší XXL Komárov 3
.   Kopečný Tomáš XXL Komárov 3
.   Jirčík Roman Š.K.Drak C 3
.   Pelikán Milan Zlej sen Mělník 3
.   Vodrážka Karel Š.K.Drak C 3
.   Birt Karel D.C.Zákeřňáci 3
.   Přikryl Jan D.C.Qýčepu B 3
.   Palán Roman Formani Duchcov 3
.   Brzobohatý Zdeněk Esotronik Medvědi "A" Žatec 3
.   Týce Vratislav Pijonýři "A" Litvínov 3
.   Antropius Milan Tigers "A" Lenešice 3
.   Svoboda Dušan Snack Bar ST 3
.   Staněk Stanislav Crotalus ČB 3
.   Kopta Jindřich SK Maxima ČK 3
.   Kratochvíl Jiří DXT VL J.Hradec 3
.   Pokorný Filip DC Kolečko B 3
.   Skúpý Jan DC Frogs Žabčice 3
.   Jílek Dušan Samson "A" 3
.   Koubek Michal ŠK Přibice A 3
134   Zwrtek Zdeněk Žetorix Chocenice 2
.   Valenčat Jan ŠK Adrie Plzeň "B" 2
.   Větrovský Stanislav ŠK St. Koruna - Parchants 2
.   Kosinka Ota Apolo Jičín 2
.   Herman Karel Východočeský svaz 2
.   Jeníček Jiří st. D.C.Kyklopáci A 2
.   Sládek Radim D.C.Qýčepu A 2
.   Rada Václav D.C.Super Game 2
.   Horák Zdeněk D.C.Zákeřňáci 2
.   Haupman Michael D.C.Slovanka A 2
.   Červinka Tomáš D.C.Qýčepu B 2
.   Paukert Jan Dartagnan club Praha 2
.   Záhora Jaroslav D.C.T.D.K.II. 2
.   Kačírek Milan Kréta Team 2
.   Růžička Martin D.C.Čako Devils 2
.   Hrubý Daniel ATK Praha 2
.   Vydřihost František D.C.Top Citrus 2
.   Šlambor Pavel Sgt.Pepik s Band 2
.   Čala Martin Slunce Sobědruhy 2
.   Buňata Václav st. Mexiko "A" Chomutov 2
.   Valko Zdeněk Citroen Tepdarts Dubí 2
.   Valla Viktor ŠK Omlenice 2
.   Kolář Ondřej Las Tabas TA 2
.   Bauer Pavel Colins ČB 2
.   Vodrážka Stanislav Letka A Řečice 2
.   Bocviňok Bohumil Vojkovská horká "A" 2
.   Harvan Robert SK Loupezníci "A" Trinec 2
.   Havlíček Zdeněk Samson B 2
.   Příkazský Miroslav ŠK Přibice A 2
.   Dočekal Jaromír DC Rychlé šipky Bosonohy 2
.   Škorvánek Kamil Darts shop a club Team "A" 2
.   Vyskočil Martin DC Kolečko A 2
.   Vodák Milan ŠK BILLIARD CLUB KAFEE "A" 2
.   Hochman Martin DC Bulldog Brno 2
168   Hlaváček Radek 1. VSPJ Pašáci Božkov 1
.   Štěpánek Václav ŠK St. Koruna - Cobra 1
.   Maruna Ján Chicago club Plzeň 1
.   Knapp Richard ŠK Adrie Plzeň 1
.   Řezáč Karel Monty Plzeň 1
.   Písařovič Petr DC Al Capone 1
.   Pospíchal Tomáš DC Pub Toys - Tašovice 1
.   Mareček Miloslav ŠK St. Koruna - Cobra 1
.   Cvrk Marek ŠK St. Koruna - Beach boys 1
.   Palička Roman Mlejnkovi svišti 1
.   Vohnout Zdeněk Mlejnkovi svišti 1
.   Mlejnek Eduard Mlejnkovi svišti 1
.   Kyndl Tomáš Barbaři Vysoké Mýto A 1
.   Theml Martin Kocanda Zálší B 1
.   Kopecký Libor Barbaři Vysoké Mýto B 1
.   Zeman Martin The Badgers Kostelec nad O. 1
.   Pařil Miroslav Pražský OŠ svaz 1
.   Drn Roman D.C.Qýčepu B 1
.   Procházka Václav ml. Kozlíci 1
.   Vodička Petr Š.K.Drak D 1
.   Vencl Jiří D.C.Jumbo 1
.   Jelínek Vlastimil D.C.Sklep Mělník A 1
.   Malinovský Zdeněk Š.K.Drak D 1
.   Šrámek Jaroslav D.C.T.D.K.III. 1
.   Malinovský Stanislav Š.K.Drak D 1
.   Svoboda Jiří SDH Black schody Sadská 1
.   Kolínský Albert Dartagnan club Praha 1
.   Kocourek Aleš D.C.Podlesáci A 1
.   Záhora František D.C.T.D.K.III. 1
.   Zázvorka Bedřich Mexiko "A" Chomutov 1
.   Molek Lukáš Rolo Tým Křesín 1
.   Mikeš Bohumil Flamengo Jirkov 1
.   Nejtek Ivan Flamengo Jirkov 1
.   Dlask Miloslav Pýchavky U Černého koně Krupka 1
.   Kubeš Jan Skauti Račice 1
.   Novák Petr DC Veselí A 1
.   Tománek Pavel Náhoďáci JH 1
.   Horák Jan Stars JH 1
.   Palička Roman 1
.   Vohnout Zdeněk Mlejnkovi svišti 1
.   Čujdík Michal Tequila Eagles "B" Karviná 1
.   Habčák Zdeněk DC Mako "A" Trinec 1
.   Heczko Tomáš SK Loupezníci "A" Trinec 1
.   Grabowski Rudolf DC Skulls Partyzán C Bohumín 1
.   Sulo Petr Kobra Senov 1
.   Ryška Petr Kobra Senov 1
.   Satinský Aleš Coffin 1999 "A" Havírov 1
.   Kaczmarczyk Zenon Vojkovská horká "B" 1
.   Hoffman Milan Apollo Jičín 1
.   Ferenc Michal ŠK Vaši Naši Chropyně 1
.   Kotásek Jan ŠK Beseda Hodonín 1
.   Kavač Daniel DC Kolečko "Ex-ops" 1
.   Navrátil David DC Kolečko B 1
.   Janeček Roman DC Bulldog "B" 1
.   Němec Zdeněk Knajp Riders Letovice 1
.   Stohr Jindřich ŠK Dráčci Deštná 1
.   Maryšler Roman DC Bulldog Brno 1
.   Fic Vladimír DC HORNETS Adamov 1
.   Šeba Vladimír JBD Třebíč A 1
.   Šeba Martin JBD Třebíč A 1